ESIMENE PILGUHEIT 2011. MUDELIAASTA JEEP WRANGLERILE

2010mainpic
Jeep Wrangler ja Wrangler Unlimited on saanud mudeliuuendused - Chrysler Group LLC tõi täna esmakordselt päevavalgele kauaoodatud pildid uuendatud maastikulegendidest.

 

Traditsiooniliselt esitlevad masinad Jeepi tasakaalustatud harmooniat parima maastikuläbivuse ning väljapeetud stiiliga. Täielikult uuendatud salong võlub kõrgtasemelise materjalivalikuga, suurepärase mugavusega ning mahutavusega. Sahara mudeliversiooni välisilmele lisab luksuslikkust uus kerevärvi kõvakatus.

 

“Legendaarne Jeep Wrangel läheb järjest paremaks” sõnab Mike Manley, Jeep kaubamärgi juhatuse esimees ja president Chrysler Grupis. “ Säilitades oma hinnatud eripära ja legendaarse võimekuse, üllatab 2011. mudeliaasta Jeep Wrangler just oma superstiilse salongiosaga”.

 

Salongiuuendustest hakkavad esmalt silma elegantne armatuurlauapaneel ja ning meeldivat käsitsemismugavust pakkuvad panipaigad. Uus lukustatav keskkonsool ja kõrgetasemelise materjalivalikuga käetoed on ergonoomilised ning sõidumugavust lisavad soojendustega elektrilised küljepeeglid ning salongile lisab avarust suurem tagaklaas. Juhi mugavust arvestades on rooli peale toodud juhtnupud raadio, telefoni ning püsikiiruse käsitsemiseks. USB-liides ühendub MP3 mängijaga ning üldise multimeediakeskusega, mis nüüd sisaldab ka Bluetooth funktsionaalsust. Samuti on vähendatud salongi mürataset.

 

Traditsioonilisest Jeep välimusest on mudeliuuendusele jäetud maskuliinsed kerepoldid ning saadaval on uued atraktiivsed kerevärviversioonid- erkkollane, kirsipunane, kõrbepruun, kosmosesinine ja helevalge. Uute Jeepide tootmine algas sel nädalal Toledo tehases. Vaata pildigaleriid siit.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati