Lancia ja Mercedes-Benz Saaremaa ooperipäevadel

 Pühapäeval alanud Saaremaa ooperipäevadel on külas mitu põnevat Mercedes-Benzi mudelit, alustades värskelt Eestisse jõudnud Mercedes-Benz E-klassi kabrioletist, jätkates maailma kõige aerodünaamilisema seeriaauto, Mercedes-Benz CLA-ga, ja lõpetades mahuka, luksusliku ja mitmekülgse mahtuniversaali, Mercedes-Benz Vianoga. Uusimat Silberauto poolt müüdavat marki, Lanciat, aga esindavad suurepärase varustusega mahtuniversaal Lancia Voyager ning luksuslik sedaan Lancia Thema.

 

Saaremaa Ooperipäevade programmist leiab Giuseppe Verdi "Attila" ja "Rigoletto", Gaetano Donizetti "Lucia di Lammermoori" ning Giacomo Puccini "Madama Butterfly",  loomulikult ei puudu ka ooperigala. Festivali peaesinejateks on kolme Gruusia linna, Thbilisi, Bathumi ja Khutaisi, ooperiteatrid.

Ooperit saab Saaremaal nautida 28. juulini. Ooperipäevade lõpupidu toimub Vilsandi saarel, kus esineb Eesti Rahvusmeeskoor.

Silberauto on ooperipäevade korraldaja, Eesti Kontserdi, autopartneriks. Eesti kontserdi käsutuses on igapäevaselt viis kaheksakohalist mahtuniversaali Mercedes-Benz Vito, üks Mitsubishi Lancer ning üks Mitsubishi Outlander, mis sõidutavad muusikuid Eesti erinevates piirkondades ning aitavad neid vajadusel ka välisreisidel. Uue Mercedes-Benz E-klassiga sõidab maestro Eri Klas, kellele käsutusse anti auto juunis 2013.
 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati