Silberauto toetab noortennisist Kenneth Raismad

242px_DSC_482314 aasta vanune Kenneth Raisma on üks lootustandvamaid Eesti noortennisiste. Kenneth on pärit Tartust, õpib Audentese Spordikoolis, elab ja treenib peamiselt Tere Tennisekeskuses ning kuulub US Tenniseakadeemia ridadesse.

Tegemist on omavanuste poiste hulgas vaieldamatu maailma tipuga. Käesolevat aastat alustas Kenneth rankingu Tennis Europe esinumbrina. Praegu on Kenneth rankingus kaheksas. Kohamuutust ei saa siiski pidada languseks, kuna on tingitud peamiselt tõsiasjast, et viimasel ajal pole arengulistel kaalutlustel mängitud kaasa U14 ja U16 turniire).

Selle asemel on andekas noortennisist kaasa mänginud ITF Junior turniire (poisid kuni 18.a.) ja seda üsna edukalt. Nii tulemused, kui kogu muu info Kennethi tegemiste kohta on saadaval Kennethi ametlikul kodulehel www.kennethraisma.com.

 

Kogu Kennethi ja tema tiimi praegune tegevus on suunatud tuleviku eesmärkidele. Kennethi sõnul on pikas perspektiivis tema eesmärgiks saada ühel päeval maailma parimaks meestennisistide hulgas.

23. novembril sõitis Kenneth koos treeneri Andres Kuhiga Ameerika Ühendriikidesse, kus on kuu aja vältel plaanis osaleda nii American Cup-il, kus Kenneth jõudis kaks aastat tagasi finaali, kui ka mainekal Orange Bowlil, mis on üks aasta olulisemaid turniire ning kus Kenneth võistleb kuni 14aastaste poiste hulgas. Sellega tõmmatakse joon alla U14 vanuserühmale ja pea kogu edasine võitlemine hakkab toimuma peamiselt ITF turniiridel kuni 18 aastaste poiste hulgas. Liskas osaleb Kenneth Raisma mõnel olulised U16 Tennis Europe esimese kategooria turniiril ning kindlasti ka Euroopa Meistrivõistlused U16 vanuserühmas.

Silberauto sõlminud Kennethit abistava tiimiga pikaajalise sponsorlepingu, mille ametlik allkirjastamine toimus 20. novembril Eesti Olümpiakomitees.

Silberauto on ettevõte, mis soovib lahendada oma klientide kõik autovaldkonnaga seotud vajadused ja soovid. See tähendab ennekõike, et ettevõte pakub laialdasi valikuvõimalusi Saksa, Ameerika ja Jaapani kvaliteetkaubamärkide toodangu hulgast. Silberauto kaubavalikus on nii sõidu- kui tarbeautosid, esindusautosid kui soodsaid sõidukeid igapäevasõitudeks, nii uusi kui kasutatud sõidukeid. Silberauto esindused paiknevad Eesti ja Leedu suuremates linnades. Silberauto tütarettevõtted tegelevad sõidukite pealis- ja ümberehitusega.

Silberauto toetab nii tipp- kui rahvasporti, olles Eesti Olümpiakomitee toetajaks ning Klubi Tartu Maraton pikaajaliseks autopartneriks. Ka tennise toetamisel on Silberautol pikaajalised traditsioonid ning suured tulevikuplaanid. Juba praegu toetab ettevõte lisaks Kenneth Raismale ka teist andekat noortennisisti Hendrik Innot.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati