Raudteetöö uus tase - Unimog U400

ikoon_veebiUue eriotstarbelise sõiduki tutvustamiseks korraldas Silberauto oma klientidele ja huvitatud ajakirjanikele väikse esitlusürituse. Üritus toimus 27. mail Silberauto hea kliendi ja koostööpartneri, E.R.S. AS territooriumi, et võimalik oleks demonstreerida sõiduki reaalset töövõimekust oma keskkonnas - otse rööbastel.

 

Antud kliendipäev koosnes nii teoreetilisest kui praktilisest osast. Tehasepoolne spetsialist tegi esmalt ülevaatliku esitluse masina eripärast ja võimekusest. Kolmes keeles läbi viidud teooriaosa oli konkreetne ja faktirohke ning lihtsamaks jälgimiseks videomaterjaliga ilmestatud.

Järgnevalt asuti praktilisema poole poole ja tutvustati masinat ja selle võimalusi, päev tipnes Unimogi prooviesinemisega. Nimelt haakis Unimog end 4 veduri ette, mille kogukaal oli 560 tonni ning liigutas neid edasi-tagasi mängleva kergusega. Nähtav vaatepilt kinnitas veenvalt teoreetilises osas lubatut.

Unimog U400 on eriotstarbeline sõiduk, mis suudab puhastada raudteerööpaid lumest, mürgitada umbrohtu, lõigata oksi ja niita raudteede ääri. Põhifunktsioonina suudab masin vedada tavapäraseid raudteesõidukeid, olles seejuures tublisti ökonoomsem kui praegu kasutusel olevad raudteesõidukid. Unimog kasutab Mercedes-Benzi BlueTec tehnoloogiat, mis tagab ökonoomsema ja loodussõbralikuma lahenduse.

Galerii

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati