Silberauto on Jeep kaubamärgi esindaja nüüdsest kogu Baltikumis

JP011_105GC2010. aasta lõpust on AS Silberauto ja Fiat Group Automobiles S.p.A pidanud läbirääkimisi uue Jeep müügivõrgu loomiseks Eestis, Lätis ja Leedus. Tänaseks on läbirääkimised lõppenud ning alla on kirjutatud Jeep müügi- ja järelteeninduslepingud ning Chrysler ja Dodge järelteenindusleping. AS Silberauto on saanud Jeep kaubamärgi esindusõigused ning Chrysler ja Dodge kaubamärgi sõidukite järelteenindusõigused kõigis kolmes Balti riigis.

 

 

AS Silberauto on alates 2000. aastast Chrysler, Jeep ja Dodge kaubamärke esindanud Eesti ja Leedu turul. Alates 1.juunist 2011.a. on Silberauto tegev ka Läti turul ning sealseks  partneriks saab SIA Autobrava.

 

AS Silberauto poolt kirjutasid lepingutelele alla juhatuse liikmed Peeter Sergo ja Eero Mõtlik ning Fiat Group Automobiles S.p.A  poolt Jerome Monce ja Paolo Marcante.

 

Silberauto lepinguõiguste laienemine just käesoleval aastal on märgilise tähtsusega. Jeep kaubamärgil on käsil 70. nes juubeliaasta ning seoses kolme põhimudeli uuendustega oodatakse jõulist müügiedu nii Grand Cherokeele, Compassile kui klassikalisele Wranglerile. Järelteeninduse poolel tähendab Chrysler ja Dodge lepingu jätkamine kindlustunnet kõikidele Chrysler grupi lojaalsetele klientidele.

 

 

Lisainfo ja küsimused,

 

Kaidu Jalakas

Arendusjuht Eestis ja Leedus

 

Tel - , GSM +372 5333 7053

Fax +372 626 6066

E-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

––––––––––––––––

AS Silberauto

Järvevana tee 11, 11314 Tallinn, Estonia

www.silberauto.com

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati