Kaubandus-Tööstuskoja Kevadball 2010

24. aprillil toimus Tallinnas, restoranis Gloria Eesti Kaubandus-Tööstuskoja traditsiooniline Kevadball.

Piduliku üritusega tähistati sel korral Kaubanduskoja juubeliaastat - Koja asutamisest möödub käesoleva aasta novembris juba 85 aastat.

 

pild_tkoda
Kevadballil anti üle ka seitse Kaubanduskoja aumärki inimestele, kelle tegudel on märkimisväärne roll Eesti arengus. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimehe Toomas Lumani sõnul on aumärkide jagamine võimaluseks avaldada omapoolset tunnustust neile ettevõtjatele, ärijuhtidele ja ametnikele, kes on andnud suurima panuse Eesti ettevõtluse ja majanduse arengul. Alates taasasutamisest 1989.aastal, on Kaubanduskoda aumärgi vääriliseks pidanud 74 inimest.

 

Kevadballil aitasid meeleolu luua ansambel Eclectica, Marvi Vallaste, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Uku Suviste ning Jaan Arder ja Henn Rebane. Silmailu pakkus kabareetrupp Dance Factory ja õhtut juhtis Tauri Tallermaa. Külaliste maitsemeelte hellitamise eest kandis hoolt Chef Cuisine Dimitri Demjanovi juhtimisel. Kõikidel külalistel oli võimalus jäädvustada oma kohalolu Toomas Tuule fotode või kunstnik Anna Litvinova-Merilo portreepiltide abil.

 

Kaubandus-Tööstuskoja pika- ajalise liikmena õnnitleb AS Silberauto Kaubanduskoda juubeliaastal ning ootab põnevusega mai lõpus toimuvat traditsioonilist Koja tenniseturniiri, kus osalejatel on võimalus tutvuda ka Silberauto põnevate uudismudelitega.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati