Selgus Silberauto juubelimärgi konkursi võitja
Silberauto žürii eesotsas juhatuse esimehe Väino Kaldojaga valis ettevõtte juubelimärgi konkursi võtjaks Lauri Säraku kavandi. Töö põhiidee baseerub uunikauto esivõre kujutisel, mis on ümbritsetud pärjaga. Logo sisemuses paikneb Silberautole viitav täht „S“ ning jaluses 25. sünnipäeva tähistav arv „25“. Konkursi võitjat autasustatakse 1200 euro suuruse preemiaga. Esimese lohutusauhinna 500 eurot pälvis Marko Söönurm ning teise lohutusauhinna 300 eurot Marek Meiesaar.

„Konkurss oli edukas,“ kommenteeris valikuprotsessi käiku AS Silberauto turundusosakonna juhataja Helena Hyldahl. „Üllatavalt palju saabus huvitavaid kujundusi ning võitja väljaselgitamine osutus oodatust raskemaks. Kokku oli osavõtjaid rohkem kui seitsekümmend. Täname kõiki osalejaid.“

Järgmisel aastal tähistab Baltimaade üks suuremaid autondusettevõtteid, AS Silberauto, oma 25. sünnipäeva. Saabuva juubeliaasta puhul kuulutas Silberauto augustis välja juubelimärgi disainikonkursi. Juubelimärgi eesmärk on ilmestada Silberauto 25. sünnipäeva auks plaanitavaid tegevusi, mida hakatakse kasutama ettevõtte laiemas juubelikommunikatsiooniks. Samuti vormub juubelimärk emotsionaalse väärtusega rinnamärgiks.

AS Silberauto tegevus sai alguse 1990. aastal Mercedes-Benzi kaubamärgi esindamisest Eestis. Silberauto nimi anti ettevõttele 1993. aastal. Oma 25. sünnipäevaks on ettevõte kasvanud üheks suurimaks autondusettevõtteks Baltimaades, mis esindab peaesindusena järgmisi kaubamärke: Mercedes-Benz, Jeep, Lancia, Mitsubishi, Fuso. Silberauto põhitegevuseks on autode ning varuosade müük ja margiteenindus, lisaks tegelevad tütarettevõtted tegelevad Tarfurgo ja Silwi Autoehitus autode ümberehitusega.

Silberauto on Eesti kapitalil baseeruv ettevõte ning oma põhiturgudel, Eestis ja Leedus, omab Silberauto läbi tütarettevõtete laia esinduste võrku, mis tagab margiteeninduse pea kõikides suuremates linnades. Silberauto süsteemis töötab ligi 500 inimest ning kontserni konsolideeritud aastakäive ületab 200 miljonit eurot.

I koht - Lauri Särak (vt ka pdf)
II koht - Marko Söönurm
III koht - Marek Meiesaar
 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati