Juubelimärgi konkurss
Järgmisel aastal tähistab Baltimaade üks suuremaid autondusettevõtteid, AS Silberauto, oma 25. sünnipäeva. Saabuva juubeliaasta puhul kuulutab Silberauto välja juubelimärgi disainikonkursi. Konkursile saab töid esitada 1. oktoobrini 2014.a. ning rahaliste preemiatega tunnustatakse kolme parimat kavandit. Juubelimärgi eesmärk on ilmestada Silberauto 25. sünnipäeva auks plaanitavaid tegevusi ning konkursi tulemusena saada kujunduslahendused, mis sobivad ettevõtte laiemaks juubelikommunikatsiooniks ning mida annab vormida ka emotsionaalse väärtusega rinnamärgiks. Konkursile oodatakse osalema kõiki soovijaid. Võitja selgub 1. novembriks 2014 ning võidutöö autorit premeeritakse 1200-eurose autoritasuga.

"Arvestades Daimleri ja Benzi poolt loodud iseliikuvate sõidukite sünniaastat, ei ole 25 aastat muidugi veel midagi märkimisväärset,” ütles Silberauto kontserni asutaja ja tegevjuht Väino Kaldoja. “Eesti mastaabis on aga firma selline vanus juba garantii, et rääkima võiks hakata teatud stabiilsusest ja klientide usaldusest. Eelkõige on juubelisünnipäev oluline meie töötajatele, kellest nii mõnigi on Silberautosse oma panuse andnud selle algusaastatest saati. Juubelimärgi esmane väljund ongi rinnamärk, mida ettevõtte arengusse pühendatud töötajatele ning ka teistele abilistele tänutäheks kinkida.”

Silberauto juubelimärgi konkursile oodatakse töid 1. oktoobrini 2014. Konkursi täpsemad tingimused ja lisainfot leiab veebilehelt: www.silberauto.ee/juubel.

AS Silberauto tegevus sai alguse 1990. aastal Mercedes-Benzi kaubamärgi esindamisest Eestis. Silberauto nimi anti ettevõttele 1993. aastal. Oma 25. sünnipäevaks on ettevõte kasvanud üheks suurimaks autondusettevõtteks Baltimaades, mis esindab peaesindusena järgmisi kaubamärke: Mercedes-Benz, Jeep, Lancia, Mitsubishi, Fuso. Silberauto põhitegevuseks on autode ning varuosade müük ja margiteenindus, lisaks tegelevad tütarettevõtted tegelevad Tarfurgo ja Silwi autode ümberehitusega. Silberauto on Eesti kapitalil baseeruv ettevõte ning oma põhiturgudel, Eestis ja Leedus, omab Silberauto läbi tütarettevõtete laia esinduste võrku, mis tagab margiteeninduse pea kõikides suuremates linnades. Silberauto süsteemis töötab ligi 500 inimest ning kontserni konsolideeritud aastakäive ületab 200 miljonit eurot.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati