AS Silberauto jätkab Eesti Olümpiakomitee toetajana

Eesti Olümpiakomitee (EOK) allkirjastas täna Sotši2014 taliolümpiamängude ametliku kutse ning sõlmis sponsorlepingud 2013-2016 olümpiatsükliks. Eesti olümpiakoondis Sotši2014 mängudeks kinnitatakse 2014 aasta jaanuaris.

Teiste pikaajaliste koostööpartnerite ringis jätkab Olümpiakomitee toetajana ka AS Silberauto ning tänasel pressikonverentsil kirjutas vastavasisulisele koostöölepingule alla AS Silberauto juhatuse liige Toomas Kreek.

“Eesti Olümpiakomitee on teinud kõikide oma suurtoetajatega pikaajalist koostööd, mitmega isegi üle kümne aasta. Need on firmad, kellega oleme tulnud läbi tule ja vee, kes on ka rasketel aegadel jäänud meile toeks ning kellega koos oleme rõõmu tundnud meie olümpiasangarite ülimate saavutuste üle. EOK sponsorite toetust kasutatakse nii saavutusspordi kui liikumisharrastuse ja noortespordi edendamiseks.” ütles EOK president Neinar Seli.

AS Silberauto on Olüpiakomitee kasutusse andnud erinevateks vajadusteks sobivaid sõidukeid - juba eelmise aasta lõpus andis AS Silberauto Londoni olümpial kreeka-rooma maadluses hõbemedali pälvinud maadleja Heiki Nabi kasutusse jõulise maasturi Jeep Grand Cherokee. Nüüd aitavad  erinevaid transpordivajadusi  rahuldada ka Mitsubishi sõiduautod ja Mercedes-Benz Vito väikebuss.

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati