Mitsubishi i-MiEV aitas ühel nädalavahetusel kahe suurürituse korraldajaid

2279713_320pxElektriautod Mitsubishi i-MiEV aitasid kahe suure spordisündmuse korraldajaid. Lõuna-Eestis toimunud SEB 6. Tartu Rulluisumaratonil olid elektriautod kasutusel pressiautodena, Virumaa autospordisündmusel number üks, Viru rallil, aga sõitsid Mitsubishi i-MiEViga võistluste kohtunikud.

 

Sõidukid maratoni ja ralli korraldajate käsutusse andnud AS Silberauto Mitsubishi müügidirektori Üllar Borni sõnul on koostöö spordiüritustega Silberauto jaoks oluline ning loodetavasti aitab see spordihuvilistel mõista loodussõbralike transpordivõimaluste olulisust. “Huvi soodsa hinnaga ja väikeste ülalpidamiskuludega auto vastu on suur nii koostööpartnerite kui potentsiaalsete klientide seas,” ütles Born. “Mitsubishi i-MiEV on end nii eraklientide kui mitmesuguste asutuste käsutuses tõestanud kui vastupidav ning universaalne, keskkonnasõbralik ja vaikne sõiduk.”

 

12. augustil  toimunud SEB 6. Tartu Rulluisumaratonil aitas Mitsubishi i-MiEV lihtsamaks teha fotograafide, ajakirjanike ja kaamerameeste tööd, 10. - 11. augustil peetud Grossi Toidukaubad Viru rallil sõitsid elektriautoga ralli ausa ning probleemideta kulgemise eest vastutavad kohtunikud.

 

„Elektriautod on rulluisumaratonil pressiteenistusele väga heaks transpordivahendiks kuna need ei sega osalejaid ei müra ega heitgaasidega, need on kompaktsed ja hea manööverdamisvõimega autod. Just seetõttu sooviksime elektriautosid edaspidi veelgi suuremas mahus kasutada. Elektriautod on kasutusel meil juba teist korda ning loodetavasti saame juba järgmisel aastal kõik võistlusrajal liikuvad korralduse autod i-MiEVde vastu vahetada!“ sõnas SEB 6. Tartu Rulluisumaratoni võistluste direktor Kunnar Karu.

 

“Rallit täna Eestis veel elektriautodega ei sõideta, küll aga saavad kohtunikud Mitsubishi i-MiEViga sõites anda oma panuse puhtama tuleviku nimel,” ütles Grossi Toidukaubad Viru ralli võistluse direktor Imre Saks. “Kui pealtnäha peitub siin väike vastuolu, rallisport on traditsiooniliselt olnud kütust kulutav ja loodust saastav ala, siis tegelikkuses liigub kogu maailma autosport üha loodussäästlikumate lahenduste suunas. Loodust säästev korraldustöö on osaks sellest.”

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati