Olümpiasangarid saabusid Mercedes-Benzides

olympiav6itjad_300pxLondoni Olümpiamängudel hõbemedali võitnud Heiki Nabi ja pronksmedali võitnud Gerd Kanter sõitsid Tallinna lennujaamast pidulikule vastuvõtule Vabaduse väljakul Mercedes-Benz SL 63 AMG-des.

 

Heiki Nabi ja Gerd Kanter saabuvad Mercedes-Benz SL 63 AMG kõrvalistmel ning politseieskordi saatel Vabaduse väljakule, kus neid pidulikult vastu võeti. ETV tegi olümpiasangarite vastuvõtust otseülekande, vastuvõttu kajastasid kõik suuremad meediaväljaanded.

Mercedes-Benz SL on legendaarne sportauto, mis järgib aastatepikkuseid traditsioone. Tähekombinatsioon SL on juba 60 aastat tähistanud sportlikkuse, stiilsuse ning mugavuse positiivset koosmõju ning jätkuvat innovatsiooni. AMG märki kandvad sõidukid on palavalt armastatud kogu maailma autoentusiastide poolt. Kvaliteedimärgiks on juba see, et iga AMG poolt toodetava mootori allkirjastab selle koostajaks olev insener.

Mercedes-Benz sõidukite ametlik maaletooja Eestis AS Silberauto on Eesti Olümpiakomitee sponsoriks.

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati