Silberautost sai Eesti Kontserdi ametlik autopartner

320px_Eesti_Kontsert_autode_yleandmine Eesti Kontserdi autopargi uuendamiseks väljakuulutatud riigihanke võitis Silberauto. Selle tulemusena sõlmisid osapooled tänavu mais kolme aasta pikkuse koostöölepingu. Vastavalt lepingule andis Silberauto esmaspäeval, 2. juulil Estonia kontserdisaali ees Eesti Kontserdile üle viis kaheksakohalist mahtuniversaali Mercedes-Benz Vito, sõiduauto Mitsubishi Lancer ning linnamaasturi Mitsubishi Outlander.

 

 

“Igal aastal korraldame me kõikjal Eestis ligi 900 kontserti,” toonitas Eesti Kontserdi direktor Jüri Leiten. “Kui meie eesmärgiks on pakkuda publikule parimat kvaliteeti ja positiivseid emotsioone, siis miks peaksime teistmoodi suhtuma muusikutesse, kellega selle nimel koostööd teeme? Ma arvan, et vähemalt transpordi osas oleme me selle eesmärgi muusikute ees nüüd täitnud!”

 

“Meil on hea meel teha koostööd Eesti juhtiva kultuuriasutusega,” sõnas ASi Silberauto juhatuse liige Toomas Kreek. “Koostöö Eesti Kontserdiga on suurepärane võimalus rõhutada seoseid kultuuri ning kvaliteetsete sõidukite vahel. Nii Mitsubishi kui ka Mercedes-Benzi kaubamärgi all tehakse rahvus- ja kõrgkultuuri edendavate organisatsioonidega koostööd mitmel pool maailmas. Meil on hea meel olla osaks sellest väärikast traditsioonist.”

 

Lisaks Eesti Kontserdile teeb Silberauto koostööd paljude teiste organisatsioonidega nii kultuuri, hariduse kui ka spordi valdkonnas, võttes tegevuse planeerimisel teiste tegurite seas arvesse partnerite jätkusuutlikkust ning olulisust ühiskonnas.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati