Mercedes-Benzi juubelile pühendatud erimudel Viano AVANTGARDE Edition 125.

4e006cec84271699b101_esilehe_uudise_piltMercedes-Benzi tootjatehas otsustas käesolevat juubeliaastat tähistada vääriliselt ka luksuslike mahtuniversaalide poolelt ning tõi turule erimudeli, mis paistab silma oma atraktiivse ja eksklusiivse varustuse ning sportliku disainiga.

Mercedes-Benz Viano erimudel baseerub versioonil Ambiente ja on saadaval kahes kerepikkuses - kompaktse ning pika versioonina. Sportlikkuse rõhutamiseks on valikus ainult V6 mootorid: 3,5 V6 190 kW bensiini- või 3,0 V6 165 kW diiselmootor. Värvidena on saadaval obsidiaanmust ja briljantse läikega hõbedane, et sõiduk mõjuks eksklusiivsena.

Ainult Edition 125-le pakutav lisavarustus hõlmab endas sportvedrustust, 19- tolliseid kergmetallvelgi, kroomääristusi sise- ja välisdetailidel, musta või beeþi Twin DINAMICA nahksisu, mis kätkeb endas eksklusiivset kombinatsiooni mikrofiibri ja naha kombinatsioonist. Külgspoilerid loovad Viano väliskujustuses rõhutatult atleetliku joone, mis parandab samas ka aerodünaamikat. Esipamper ja tagaluuk on kaunistatud kroomliistudega, ka küljepeeglite korpused on kroomitud.

Juhikohal püüab pilku uudne valge ekraanidisain, mis annab eriti värske ja uudse viimistlustulemuse. Lisaks rõhutavad sportlikkust roostevabast terasest valmistatud pedaalid, mis sõidumugavuse ja turvalisuse eesmärgil on kaetud kumminupukestega. Sarnaselt kõikidele Viano mudelitele, on ka Edition 125 küljeliistud märgistatud auto varustustaset näitava embleemiga AVANTGARDE.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati