Uuenenud Mercedes-Benz Vito ja Viano märksõnadeks on tõhusus, keskkonnasäästlikkus ja sõidumugavus.
uuendatudviano2
Mahtuniversaalide ja kaubikute eliitmudeliteks nimetatud Mercedes-Benz Viano ja Vito on turule jõudmas mudeliuuendustega, mis kindlustavad nende positsioone nii tõhususe kui sõidumugavuse poolelt veelgi. Mõlemad mudelid on saadaval BlueEFFICIENCY tehnoloogiaga, mis tagab konkurentsieelise ka keskkonnasäästlikkuses ja ökonoomsuses. Suurendatud on masinate kandevõimet, vähendatud veelgi mürataset ning loomulikult värskendatud sise- ja välisdisaini.

 Uuendatud Vito ja Viano jõuallikateks on sujuvakäigulised nelja- ja kuuesilindrilised diisel- ja bensiinimootorid, mis arendavad 95 - 258 hobujõudu. Uus kuuekäiguline käigukast, mis neljasilindrilisel mootoril standardvarustuses, tagab optimaalse kütusekulu ning lausa rekordiliselt tagasihoidliku heitmekoguse – eelmise mudeliga võrreldes on CO2 emissioon lausa 15% väiksem! BlueEFFICIENCY tehnoloogia, mis vastab EURO5 nõuetele, sisaldab muuhulgas ECO start/stop süsteemi ning veeretakistust vähendavaid rehve, on Viano puhul juba standardvarustuses.

 

Vito puhul on oluliselt suurendatud masina kandevõimet, uuendatud kerekonstruktsiooni ning vedrustust. Viano uuendustel on suurt tähelepanu pööratud salongidisainile ja mugavusvarustusele. Lisatud on hubane ambient salongivalgustussüsteem ning tagarea reisijate multimeedia- meelelahutussüsteem. Juhikohal püüavad pilku uuendatud disainiga juhtnupud ning nelja kodaraga multifunktsionaalne rooliratas. Salongi istmete värvilahendust on täielikult uuendatud ning märgatavalt on vähendatud mootorimüra jõudmist salongi. Välisdisainis eristuvad uue generatsiooni sõidukid eelkõige värske esitulede disainiga.

 

Mercedes-Benz Vito ja Viano uuendatud mudeliversioonid on Eestis ettetellimisel alates käesoleva aasta juulist ning proovisõiduautod jõuavad Silberauto esindustesse oktoobri teises pooles.

 

uuendatudvitouuendatud_viano1

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati