Eri Klasile kingiti E-klass
 Eesti Kontserdi toetajad eesotsas autopartneri AS Silberautoga tegid armastatud dirigendile Eri Klasile erakordse kingituse - maestro kasutusse anti kõigi mugavustega Mercedes-Benz E-klassi sõiduauto. Tumekuldne majesteetlik sõiduk hakkab kandma numbrimärki 101 ERI ning sõiduki küljel on märge "Maestro E-klass".
Maestro Klas, kes peagi tähistab oma 74. sünnipäeva, tänas toetajaid kingituse eest ning kinnitas, et auto on talle kui tegusale inimesele suureks abiks - kui muidu tuli tal palju lähemaid otsi ebamugavalt lennukiga sõita, pääseb maestro nüüd Riiga, Vilniusse ja Peterburi vaevata oma autoga.
Eesti Kontserdi direktori Jüri Leiteni sõnul on tegemist erakordse sündmusega. "Siin kohtuvad ühel poolt maailmas nimekas dirigent Eri Klas ning maailma tippklassi kuuluv sõiduk, Mercedes Benz E-klass"  sõnas ta. "Kultuuris ilma teinud inimesed väärivad suurt lugupidamist ja see on suur kultuuritegu."
AS Silberauto juhatuse esimees Väino Kaldoja õnnitles Eri Klasi. "Hoia ennast, Eri, Eesti rahval on sind väga vaja," rõhutas ta.  Õnnesoovidega ühines ka AS Silberauto juhatuse liige ja Mercedes-Benz sõiduautode müügidirektor Toomas Kreek, kelle sõnul on maailma vanima autotootja kõige klassikalisem mudel, E-klass, maestro autole kohaselt väärikas, mugav, varustatud kõige tänapäeval vajalikuga ja mõistagi turvaline.
Eri Klasi kasutusse antud diiselmootoriga Mercedes-Benz E220 CDI BlueEfficiency  on kütuse- ja keskkonnasäästlik ning maestrole kohaselt jõuline, kulutades saja kilomeetri läbimiseks vähem kui 5 liitrit kütust ning arendades võimsust 125 kW. Tänavu läbis Mercedes-Benz E-klass tõsise uuenduskuuri, mille käigus muutus sõiduk senisest nägusamaks, turvalisemaks ning ökonoomsemaks. Eri Klasi käsutuses on mudeliuuenduse järgne E-klass.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati