Silberauto toetab üht suve kaunimat üritust

SA Virumaa Muuseumid on koostöös Eesti Kontserdiga välja töötanud uue klassikalise muusikaga suveürituse formaadi Palmse mõisa tiigil, pealkirjaga „PALMSE MÕISA MUUSIKA“. Silberauto kui Eesti Kontserdi koostööpartner on ürituse suurtoetaja. 2. aprillil peetud pressikonverentsil kirjutati alla ka vastavasisuline raamleping.

 


Avakontserdil, 6. juulil kell 21, kõlab mõisapargis Pjotr Tšaikovski ja Giuseppe Verdi muusika. Galakontserdil “Tšaikovski ja Verdi” esineb Eesti sümfonismi lipulaev ERSO koos dirigent Anu Taliga. Solistideks on Moskva ühe parima ooperiteatri Helikon solistid Karina Flores (sopran), Ali Magomedov (tenor) ja Maksim Perebeinos (bariton). 7. juulil kell 21 kõlab Palmses samuti sümfooniaorkester, kuid pisut teises võtmes. Noorte Sümfooniaorkestri ette astuvad meie “kolm tenorit”: Vaiko Eplik, Chalice ja Jaan Pehk kontserdiga „Kolm meest nagu kontsert!“.

 

Tegemist on omalaadse veemuusikaga, kus esimest korda Eestis rajatakse saddle–span-tüüpi lava otse tiigile, kust avaneb vaade Palmse mõisale. Tiigi kaldale kerkib tuhande istekohaga publikutsoon.

 

Eesti Kontserdi direktori Jüri Leiteni  sõnul on Silberauto Eesti Kontserdile juba üle aasta olnud kvaliteetseks ja asendamatuks autopartneriks. Silberauto kiire otsus asuda ürituse puhul suurtoetaja kohale on aga kummardus Eesti Kontserdi kvaliteetsetele ja kaunitele projektidele.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati