Silberauto toetab noort teadustalenti

DSC_0374_320pxSilberauto toetab noore teadustalendi, Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilase ning telesaate Rakett 69 võistleja Timothy Henry Charles Tamme osalemist Saksamaal Göttingeni ülikooli eksperimentaallaboris (XLAB) toimuvas rahvusvahelises teaduslaagris.

Timothy Tamm on edukalt osa võtnud paljudest loodusteaduste, matemaatika, füüsika ning informaatika olümpiaadidest ning muuhulgas pälvinud pronksmedali 7. rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil (IJSO) Nigeerias. Lisaks olümpiaadidele keskendumisele tegeleb ta robootika ja programmeerimisega. Timothy on osalejaks Eesti televisioonis näidatavas telesaates Rakett 69, kus otsitakse Eesti kõige hakkajamat noort teadustalenti.

Silberautol on hea meel, et saame teadusehuvilist noort aidata tema unistuste täitumisel. Kuigi Timothy loodab tulevikus saada ülikoolihariduse maailmatasemel välismaistest õppeasutustest, seob ta pikemas perspektiivis oma tuleviku Eestiga.

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati