Silberauto toetab ettevõtlikke noori

AsutajaNeljapäeval, 14. märtsil, toimus noorte ettevõtlikkust toetavate ettevõtete koostöövõrgustiku Unistused ellu! avaüritus. Silberautol on hea meel olla  üheks võrgustiku asutajatest.

Unistused ellu! on ettevõtete koostöövõrgustik, kuhu on koondunud ettevõtted ja organisatsioonid, kes üksteisega kogemusi jagades ja teemakohast infot vahetades soovivad toetustegevusi üldiste arengutega paremini sidustada ning ühiskonnas suuremat lisaväärtust luua. Partnerite esmane toetustegevuste fookus on suunatud ettevõtlikkuse kasvule laste ja noorte seas kuni elluastuja vanuseastmeni. Võrgustik toetab 2010. aastal kinnitatud ettevõtlusõppe edendamise kava „Olen ettevõtlik!” elluviimist.

Organisatsioonide arv, kes seitsme asutaja kõrval on võrgustikuga liitunud, kasvab kiiresti. Liituma on oodatud kõik ettevõtted ja organisatsioonid, olenemata suurusest. Lisainfot võrgustiku kohta saab veebilehelt http://www.unistusedellu.ee/.

 

 

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati